Moterų savaitgalyje – apie kvapus ir jų poveikį

Paskutinę šių metų žiemos dieną  buvau susitikusi su „Grace“ kolektyvo merginomis, kurios organizuoja išvažiuojamuosius savaitgalio seminarus moterims. Buvau sužavėta šių merginų – Lauros, Eglutės ir Redos – entuziazmu ir užsidegimu vykdyti šią veiklą. Kaip jos sakė: „Šia veikla užsiimame dar neseniai, tad kiekvieną kartą jaudinamės, ar viskas pavyks. Bet žinome, kad blogiausiu atveju gerai praleisime laiką“.

Balandžio mėnesį, kartu su „Grace“, ir aš turėsiu šį gerą laiką, nes natūrali kosmetika „Pasaka“ taip pat dalyvaus „Grace“ organizuojamame seminarų cikle.

Natūrali kosmetika „Pasaka“ – seminare

Natūrali kosmetika "Pasaka" ir "Grace" seminaraiVisoms kartu begurkšnojant didžiulius „Late“ kavos puodelius gimė ir keletas idėjų, kuo natūrali kosmetika „Pasaka“ galėtų pasidalinti su seminaro dalyvėmis. Manau, bus įdomu sužinoti, kaip kvapai veikia mūsų psichologiją ar net elgseną? Bent jau „Grace“ merginoms tai buvo labai įdomu, kai išsitraukiau keletą natūralaus kremo mėginukų ir papasakojau, kuo jų kvapai ypatingi! Vienas kvapas sukėlė labai skirtingus prisiminimus ir asociacijas, kiekvienai tas kvapas atrodė visiškai kitoks. Natūralu – kreme buvo įmaišyta eterinio aliejaus, kuris sužadina prisiminimus 🙂

Tad uostysime, dalinsimės įspūdžiais, atrasime mums labiausiai tinkančius kvapus, sužinosime, kaip jų pagalba galime pasiekti savo tikslų. Taip pat pasigaminsime keletą kvepiančių kosmetikos priemonių. Kokių? Tegul kol kas tai lieka paslaptyje 😉 Galiu tik išduoti, kad kiekviena išsirinksime, ar mūsų asmeninė kosmetika ramins, ar suteiks energijos, galbūt stiprins pasitikėjimą savimi, o gal žadins aistrą 😉

Ką dar patirsite „Grace“ seminare?

Grace seminarasĮsivaizduokite savaitgalį, kai visi kasdieniai rūpesčiai lieka už durų. Nereikia rūpintis nei mažais vaikais, nei vyru, kuris jau klausia, kas šiandien pietums. Ramia sąžine mėgaujatės diena, negalvojate apie nelygintus skalbinius, neplautus indus ar kambarių tvarkymą. Nereikia net galvoti, o ką gi šiandien įdomaus nuveikus.

Nes viskas jau suorganizuota už jus!

Grace seminaras grožio paslaptysEsate smagiame naujų draugių būryje. Joms, kaip ir jums, įdomu sužinoti grožio paslapčių, sveikos mitybos, rankdarbių ir kitų naudingų moteriškų patarimų.

Jūs ne tik šnekučiuojatės viena su kita ir dalinatės savo patirtimi, bet dar iš išklausote įdomių paskaitų iš profesionalų lūpų. Čia pat vietoje išmokstate kažką pasigaminti.

Ore tvyro gera nuotaika, girdisi juokas, visos atsipalaidavusios.

Grace rytinė mankštaDrauge sudalyvaujate sporto užsiėmime, išmokstate naujų įdomių pratimų – nesvarbu, ar tai joga, kalanetika, šokio žingsneliai ar kungfu.

Vakare mėgaujatės pirties malonumais. Ir ramia sąžine, visiškai atsijungusi nuo kasdienių rūpesčių, su šviežiais įspūdžiais nueinate miegoti į jums paklotą lovą. Po tokios dienos – ir miegas saldesnis, ir rytas žvalesnis!

Kas mane taip sužavėjo „Grace“ merginų kolektyve?

Labai noriu trumpai papasakoti apie „Grace“ kolektyvo merginas. Nes iš tiesų, kol kalbėjomės, visų jų akys tiesiog žibėjo. Matėsi, kad jos tiesiog dega savo idėja atitraukti moteris nuo kasdienybės, išmokyti jas grožio paslapčių, išlaisvinti iš rutinos ir kartu visoms gerai praleisti laiką.

Viena iš kolektyvo merginų – Laura –  visuomet mėgo užsiimti organizacine veikla. Ją pažįstu iš seniau, o mūsų keliai vėl susijungė, kai jos vyras pas mane užsakė jai „Pasakos“ kremą. Susižavėjusi kremo poveikiu (nes jos oda jautri ir labai mažai veido kremų jai apskritai tinka) Laura pakvietė mane sudalyvauti „Grace“ seminaruose.

Eglutė, visą gyvenimą prašokusi, dabar veda kalanetikos užsiėmimus moterims, norinčioms numesti svorio ir patobulinti savo kūno linijas – beje, šio sporto poveikiu ji įsitikino pirmiausia jį išbandžiusi ant savęs. Ji taip pat moko vaikučius šokti. Iš kurių, beje, kaip sakė, pati daug ko išmoksta – natūralumo, drąsos turėti savo nuomonę ir sakyti tai, apie ką galvoji.

Trečioji kolektyvo mergina – Reda – atėjo jau mūsų pokalbiui einant į pabaigą, tad daug apie ją papasakoti šį kartą negalėčiau. Bet jos visos trys kartu – tai tikras geros nuotaikos užtaisas, geriausių draugių, turinčių nuostabių idėjų ir jas įgyvendinančių, rinkinukas.

Tad iki susitikimo „Grace“ seminaruose! 😉

O naujienas apie seminarus rasite čia www.facebook.com/Graceseminarai
Aš taip pat būtinai pasidalinsiu seminarų naujienomis ant „Pasakos“ Facebook sienos 😉

Miglė