Esu dėkinga savo gyvenimo Mokytojams

Nebūčiau tuo, kuo esu, jei ne mano mokytojai, kuriems esu be galo dėkinga. Kažkada susimąsčiau, kad jų būta ne taip ir mažai. Jie ateina tada, kai jų labiausiai reikia. Kartais juos surandu lyg ir visai dėl kitų priežasčių, kartais pamokų rezultatas pasijaučia tik praėjus tam tikram laikui, kartais jie nuveda ten, kur net nesitikiu nueiti…

Lina DanienėAčiū mano mokytojai Linai Danienei ir jos „Svajonių dirbtuvėms“.
Šiuose mokymuose dalyvavau norėdama išplėtoti savo verslo idėją, tačiau gavau kur kas daugiau. Net praėjus daugiau nei dviems metams po dirbtuvių vis dar naujai atrandu ten išmoktas pamokas. Savo darbinėje veikloje pradėjau pastebėti, kokią rolę labiausiai mėgstu užimti, kuri man labiausiai sekasi. Pagal Wealth Dynamics atliktą testą  esu „Suporter`is“ ir jau atpažįstu, kur galiu panaudoti šias savo savybes, kokia veikla man labiausiai tinka užsiimti, kad sukurčiau didžiausią vertę. Pastebėjau, kad dažniausiai savaime tampu kokios nors „Žvaigždės“ (turiu omeny ne šou žvaigždes, o šio tipo žmones) „Suporteriu“. Per mokymus išgryninti pomėgiai, kompetencijos, žinios ir talentai padeda pamatyti bendrą vaizdą, kuris kelias man tinkamiausias.
Be to, Lina Danienė yra puiki įkvėpėja. Po kiekvieno pokalbio su ja jaučiuosi pakylėta, atsiranda naujų idėjų ir entuziazmo jas įgyvendinti!

Ramūnas KarpuškaAčiū mano mokytojui Ramūnui Karpuškai iš „Atmerk akis“.
Su Ramūnu susipažinome vienos konferencijos metu. Jau tada, klausydama jo pranešimo, pastebėjau, kad tai ypatingas, mokantis įkvėpti ir norintis kitiems padėti žmogus. Vėliau, jo „30 dienų iššūkis“ nuvedė ten, kur net nebūčiau pasvajojusi – jo dėka pati susikūriau internetinį puslapį su elektronine parduotuve, pradėjau kurti ir viešinti video filmukus.
Iš Ramūno išmokau ir vis dar mokausi daugybės elektroninio marketingo subtilybių – facebook komunikacijos, google adwords reklamos, youtube teikiamų galimybių ir kt.
Jis padėjo nugalėti daugelį baimių, vidinių stabdžių ir blokų. Jei ko nors neišdrįstu padaryti ar ieškau priežasčių to išvengti, pagalvoju, ką pasakytų Ramūnas ir randu atsakymą. Jei iškyla dvejonė „bet kažin, ar tai pavyks“, žinau atsakymą, kad jei nepabandysiu – garantuotai nepavyks 🙂 O kas blogiausio nutiks pabandžius? Jo dėka išsiugdžiau lengvą požiūrį užsiimti mėgstama veikla ir tiesiog žiūrėti kas iš to išeis, mėgautis pačiu procesu.

Jūratė KukenienėAčiū mano aromaterapijos mokytojai Jūratei Kukenienei iš „Agnum centro“.
Jūratė praturtino mano gyvenimą kvapais, atvėrė duris į aromaterapijos pasaulį. Į „Agnum centrą“ pirmiausia užklydau (prieš kokius 10 metų) pasimokyti manikiūro, vėliau grįžau mokytis masažo technikos, tačiau galutiniam rezultate tapau aromaterapeute ir natūralios kosmetikos „Pasaka“ kūrėja.
Tai pakeitė ir gyvenimo būdą – kiekviena kelionė tapo įdomesnė, nes kaskart atrandu naują kvapą, kuriuo kvepia pažinta šalis, namuose nuolat garinami kvapai skaidrina nuotaiką, valo orą, nukelia į malonius prisiminimus.
O svarbiausia, kad mokymasis kartu su „Agnum Centru“ vis dar vyksta. Aromaterapijos bendraminčiams sukurtoje  uždaroje FB grupėje dalinamės naudingais patarimais, atradimais, naujienomis aromaterapijos pasaulyje ir ne tik.

Rolandas DaugnorasAčiū mano jogos ir Reiki mokytojui Rolandui Daugnorui.
Jis išmokė neskubėti, atsipalaiduoti, nurimti viduje. Išmokė tikrosios jogos, ne sportinės ar tokios, kurioje svarbūs fiziniai rezultatai, bet tokios, kurioje svarbi kūno, proto ir dvasios vienovė.
Pamokose atsiribodavau nuo visų dienos rūpesčių ir problemų, nusikeldavau į kitą realybę, po jų jausdavausi pailsėjusi ir pilna jėgų.
Išmokau, kaip kiekvienoje jogos pozicijoje kūno raumenis reikia ne tempti, o atpalaiduoti, išmokau ramybėje medituoti.
Taip pat atradau naują muziką, tokią kaip Deva Premal, Oliver Shanti, George Deuter ir kt. Vos ją įsijungus, nukeliauju mintimis į jogos pamokas.

Povilas PetrauskasAčiū koučeriui Povilui Petrauskui už jo įkvepiančius laiškus bei dalinimąsi gerosiomis mintimis.
Povilą pažįstu dar nuo studijų laikų, kai jis buvo Kauno technologijos universiteto studentų atstovybės prezidentas, o aš pirmakursė studentė – jau tada jis buvo ryškus lyderis, daugelio autoritetas.
Dabar jis yra Baltijos koučingo centro l.e.p. direktorius, „Point of You“ sertifikuotas treneris ir kompanijos atstovas Lietuvoje/Rusijoje. Daugiau www.povilaspetrauskas.lt
Galbūt Povilas net nežino, kad jis taip pat yra mano mokytojas 🙂
Mokausi iš jo skleidžiamų idėjų, patarimų ir paties pavyzdžio.
Jis man yra autoritetas ne tik kaip mokytojo, bet ir žmogaus, gyvenančio teisingą, turiningą ir gražų gyvenimą, besirūpinančio kitais, puoselėjančio gražią ir darnią šeimą.

Romualdas ŠemetaAčiū Romualdui Šemetai ir jo programai „Gimdymas su šypsena„.
Ne tik gimdžiau su šypsena, bet ir kūdikis šypsotis pradėjo vos tik gimęs ir kasdien plačiai šypsosi iki šiol 🙂
Manau šiuos kursus turėtų palankyti kiekviena būsima mama ir tėtis.
Nesvarbu, kokių prieštaringų nuomonių sklando apie šiuos mokymus, neigiamai daugiausiai kalba tie, kurie nėra juose dalyvavę ir tik iš nuogirdų susidarę nuomonę.
Kursuose gautas palaikymas ir žinios neįkainuojami!
Tai, ko gero, labiausiai pasišventęs savo sričiai mokytojas, kokį esu sutikusi.
Jam gali skambinti nors ir vidurnaktį, jis nerimauja dėl kiekvienos gimdančios poros.  Pamenu, kai buvome Birštone su R. Šemeta ir kitomis besilaukiančiomis poromis, tuo metu mano draugei Kaune prasidėjo gimdymas. Jos vyras skambino Romualdui kažko pasiklausti ir pranešti, kad jie jau išvažiavo į gimdymo namus. Vėliau Šemeta vis rūpinosi ir klausinėjo manęs, gal jau turiu kokių žinių, kaip viskas pavyko.

MamaAčiū mano mamai, kuri davė svarbiausią gyvenimo pamoką – savo pavyzdžiu išmokė begalinės ir besąlygiškos meilės.

Ačiū tėčiui, kuris išmokė diplomatijos ir tolerancijos bei visada įvertinti  situaciją pažvelgus keliais kampais, įsijausti į kito kailį, ne smerkti, o suprasti. Išmokė spręsti problemas ne ieškant lengviausio, bet geriausio kelio.

Ačiū mano sūnui, kuris kasdien atneša vis naujas ir skirtingas pamokas. Tik spėk jas atpažinti! Kartais pagalvoju, tikrai vaikai ateidami į šį pasaulį viską žino ir moka. Tik mes suaugę, ne visada juos suprantame ir į juos įsiklausome. Jis moka džiaugtis šia diena ir šia akimirka, kiekviena smulkmena, moka greitai atleisti, žino, kada keltis ir kada eiti miegoti, atsirenka, ką ir kada nori valgyti, visada susiranda įdomios veiklos, turi daug energijos pažintį jį supantį pasaulį, viską net sunku išvardyti. Jo dėka daugiau laiko leidžiu gryname ore, stengiuosi sveikai maitintis, anksčiau atsikeliu ir anksčiau einu miegoti, susidėlioju prioritetus, kas man svarbiausia.

Įdomiausia, kad visi šie mokytojai jau tapo tokie savi, tarsi būtų geriausi draugai. Su jais gali ilgą laiką nepalaikyti ryšio, bet ateina laikas, kai jie sugrįžta su naujom pamokom, nauju įkvėpimu! 🙂

Pastaruoju metu mano kelyje atsirado dar keli nauji mokytojai. Tikiu, kad jų pamokos taip pat duos ilgalaikių rezultatų. Tai Ilzė Butkutė ir Raminta Bogušienė.

  • Šiuo metu dalyvauju Ilzės dirbtuvių „EŽD 9 savaičių eksperimete“. Jaučiu, kaip žodžiai ir visas informacinis laukas keičia mūsų gyvenimus. Kol kas dar tik išmokau tai pastebėti, šiek tiek jau ir valdyti… Pastebėjus, kaip žodžiai ir mintys veikia veiksmus, net atsitiktinumus, pradedu sąmoningai valdyti situaciją, atsijoti ir pasilikti tik tai, kas veda pirmyn į šviesesnį rytojų.
  • Su sveikatai palankios mitybos technologe ir iniciatyvos „Sveikatai palankus“ įkūrėja Raminta Bogušiene susipažinau prieš porą mėnesių. Ji įvedė daug aiškumo į mano šeimos kasdieninę mitybą, maisto produktų išsirinkimą, po truputį keičia tam tikrus mitybos įpročius į sveikesnius. Buvau nustebinta, kiek daug žinių apie sveikatai palankią mitybą ir maisto produktus turi Raminta. Taip pat patiko, kad ji nepropaguoja kraštutinumų (norint sveikai maitintis, nereikia atsisakyti nei mėsos, nei desertų, nei kitų malonumų – svarbiausia saikas) ir kiekvienam savo patarimui ar komentarui turi mokslinį pagrindimą.
    Susižavėjau Ramintos noru ir užsidegimu padėti visuomenei sveikiau maitintis. Linkiu, kad jos tikslas šviesti visuomenę ir kartu daryti įtaką, kad parduotuvėse atsirastų daugiau sveikatai palankių produktų, kurie išstumtų nesveikus ir menkaverčius, kuo greičiau taptų realybe!
    Šiam tikslui įgyvendinti reikalinga mūsų visų pagalba. Tad kviečiu prisijungti prie www.facebook.com/sveikataipalankus ir kartu tobulėti bei sveikiau ir laimingiau gyventi 😉

Dar kartą ačiū jums, Lina Daniene, Ramūnai Karpuška, Jūrate Kukeniene, Rolandai Daugnorai, Povilai Petrauskai, Romualdai Šemeta, Ilze Butkute, Raminta Bogušiene, mama, tėti, mano brangus sūneli.

Jūsų dėka esu labai laiminga!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *