Pirmi kartai

Šiandien pirmą kartą voliojausi rasoje. Nuostabus jausmas! Puikiai nuteikia dienos pradžiai!

Apskritai smagu kasdien daryti ką nors pirmą kartą. Mes, suaugę, jau pamiršome kaip būdami vaikais vis ką nors atrasdavom, išbandydavom ir dėl to be galo džiaugdavomės.

Per vasaros karščius su 4 mėnesių sūneliu atostogaujame mano tėvų sode. Žaviuosi, kaip kasdien jis vis ką nors naujo išmoksta, patiria, atranda ir be galo tuo džiaugiasi. Džiaugsmą suteikia ir nuskintas pelargonijos žiedlapis, ir nuplėštas vynuogės lapas, nuskinta levanda ar iš kibiro stveriami ir žemėn mėtomi slyviniai pomidoriukai – mažyčiai stebuklai vyksta kiekvieną dieną.

Ankstyvas rytas

Šiandien ryte, užmigdžiusi Jokūbėlį, terasoje gėriau kvapnią itališkame kavinuke pasigamintą kavą ir mėgavausi sodo ramybe, kol dar visi aplinkiniai saldžiai miega. Girdėti tik paukščiukų čiulbėjimas, lapų šnarėjimas ir pradūzgianti darbštuolė bitė. Šalia augančioje pušyje tarp šakų skraido čiauškėdamos trys zylės. Pučia lengvas ir gaivus vėjelis, po truputį sklaidosi rūkas. Esu labai dėkinga savo sūneliui, kuris išmokė mane keltis 6 val. ryto!

5 Tibeto pratimai

Tobulas rytas – pagalvoju. Tobulas rytas meditacijai ir sportui. O kas gali būti geriau, nei 5 Tibeto pratimai? Tad nieko nelaukusi einu į pievą. Basomis kojomis jaučiu rasos nupraustą žolę, susirandu meditacijos tašką priešais augančio medžio kamiene ir pirmiausia giliai pakvėpuoju, po to seka 5 Tibeto pratimai, kuriuos vainikuoja meditacija atsisėdus į lotoso pozą.

Pievoje spindinti rasa

Atsimerkusi pamatau, kaip sušvitusi saulė atsispindi rasos lašeliuose. Visa pieva žvilga tarsi nusėta spindinčiais deimančiukais. Staiga į galvą šauna mintis – aš niekada nesu ridenusis per rasa nuklotą žolę. Girdėjau, kad tai labai sveika. Pieva šiek tiek nuožulni, o aš jau ridenuosi. Šįryt mane nuprausė ryto rasa! Tie maži lašeliai, pakilę tiesiai iš žemės gelmių, iš žalių augalų lapelių.

Energija visai dienai

Įgavau tiek energijos, kad norėjosi ja su visais pasidalinti. Tuoj pat pakviečiau mamą, kad ir ją išmokyčiau, kaip daromi 5 Tibeto pratimai, energijos liko ir iškart visas mintis surašyti į šį straipsnį. Pasikroviau visai dienai! Tuoj pabus Jokūbėlis. Eisime su juo atrasti dar daugybę naujų dalykų. Visiškai naujų jam ir naujai atrandamų man.

Linkiu ir jums, kas skaitote šį įrašą, kasdien atrasti ir patirti kažką naujo, dar nebandyto ir būtinai tuo pasidžiaugti! Nepatingėkit, kartais reikia žengti tik vieną žingsnį, ir visa diena nusidažo kitomis spalvomis 😉

Miglė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *